Przejdź do treści

Praca: Tech Lead Java/CTO

Tech Lead Java/CTO
Miejsce pracy: Wrocław

Wynagrodzenie:

  • 18000 - 25000  netto B2B
  • 16000 - 22000 brutto na umowę o pracę
  • WYNAGRODZENIE DO NEGOCJACJI

Opis:

Firma z Wrocławia, która od ponad 10 lat tworzy oprogramowania dla branży edukacyjnej i wydawniczej. Firma od dwóch lat pracuje w nearshoringu i współpracuje z klientami głównie z branż: e-commerce i motoryzacja.

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (Project Manager, TechLead, Team Leader lub CTO).
  • Praktyczna i wszechstronna wiedza techniczna związana Javą.
  • Znajomość procesu wytwarzania oprogramowania i faz jego wdrażania.
  • Umiejętność prowadzenia zadań od początku do końca.
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji.
  • Doskonała organizacja własnej pracy i innych.
  • Umiejętność rozpoznawania problemów i podejmowanie kroków w celu ich rozwiązania (zarówno technicznych jak i personalnych).
  • Znajomość języka niemieckiego na dobrym poziomie (warunek konieczny!)

Obowiązki:

  • Opracowywanie strategii technologicznej i budowanie struktury pionu technicznego.
  • Szacowanie i wycena nakładów pracy programistów.
  • Wykazywanie własnej inicjatywy.
  • Nadzorowanie procesu tworzenia produktów zgodnie z ustalonymi standardami i najlepszymi. praktykami oraz dostarczania projektów na czas.
  • Budowanie, prowadzenie i motywowanie Twojego zespołu.
  • Zapewnienie zespołowi efektywnego środowiska pracy.

Oferujemy:

  • Możliwość zostania CTO oraz członkiem zarządu.
  • Nauka j. angielskiego i niemieckiego.
  • Karta Multisport.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • Imprezy integracyjne.
  • Brak korporacyjnego klimatu.
  • Brak nadgodzin.
  • Chill room.
  • Swobodę w wyborze narzędzi.
  • Pracę w centrum Wrocławia (dzielnica Krzyki).