Przejdź do treści

Praca: Technik Analityk - CAEF

Firma:
BASF Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
Środa Śląska

Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

Technik Analityk - CAEF
Opis stanowiska:
  • Przygotowanie prób i wykonywanie badań fizykochemicznych,
  • Przygotowanie, konserwacja i kalibracja sprzętu używanego w laboratorium i jego dokumentacja,
  • Planowanie i przeprowadzanie kontroli jakości w dziale CAEF: procesy starzenia, kontrola aktywności, archiwizacja danych procesowych i wyników analiz,
  • Kontrola jakości produktów finalnych zgodnie ze specyfikacjami klientów.
  • Przeprowadzanie ocen wizualnych i kontroli geometrycznych,
  • Kontrola, weryfikacja oraz dokumentowanie uzyskanych wyników pomiarów i analiz,
  • Przeprowadzanie w charakterze zastępcy innych kontroli jakości zgodnie z zakresem zatrudnienia,
  • Przyjmowanie i rejestracja dostaw gazów technicznych, kontrola ich zgodności z dokumentacją i wymaganiami oraz przygotowanie do użytku i wymiana butli z gazami,
  • Zgłaszanie pomysłów mogących wpłynąć na usprawnienie wydajności, jakości (procesów, produktów) i bezpieczeństwa,
  • Wsparcie wewnętrzne i zewnętrzne, w szczególności w specyficznych zagadnieniach jakości,
  • Współpraca z innymi działami w zakładzie.
Czego oczekujemy:
  • Wykształcenie minimum średnie o profilu chemicznym,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży chemicznej,
  • Mile widziane uprawnienia energetyczne SEP E/1 oraz SEP E/2,
  • Znajomość normy ISO 9001 oraz ISO 17025,
  • Znajomość specyfikacji ISO / TS 16949; IATF 16949,
  • Znajomość metodyk rozwiązywania problemów QRQC,
  • Mile widziana znajomość obsługi SAP,
  • Wiedza z zakresu Lean Manufacturing (Kaizen, 5S) na poziomie podstawowym,
  • Doskonała organizacja pracy własnej.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Obsługa MS Excel na poziomie średniozaawansowanym,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym (24/7).
Co oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, w tym szeroki pakiet dodatków socjalnych.
  • Atrakcyjne i bezpieczne miejsce pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.
  • Wsparcie przy relokacji.
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowego koncernu chemicznego.