Przejdź do treści

Praca: Technik Automatyk/Technik Mechatronik

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik Automatyk/Technik Mechatronik
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice | Numer ref.: AUT/037/IDŁ

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowania miesięczny i kwartalny
  • Pracę w zgranym zespole oraz duże wsparcie dla nowych pracowników
  • Pakiet szkoleń rozwijających umiejętności zawodowe
  • Transport pracowniczy m.in. z miejscowości: Brzeg, Strzelin, Oława, Oleśnica, Grodków, Wrocław, Namysłów, Syców, Mąkoszyce, Skarbimierz, Ligota W., Ligota M., Czernica, Ratowice i wielu innych! (zaaplikuj i dowiedz się, czy od Ciebie też jeździmy!)
  • Opiekę medyczną LUXMED
  • Kartę Multisport i centrum rekreacyjno-sportowe
  • Dofinansowanie posiłków

ZAAPLIKUJ, JEŚLI MASZ:

  • Wykształcenie średnie techniczne: mile widziany technik automatyk/technik mechatronik
  • Chęć do rozwoju w dziedzinie automatyki
  • Podstawową wiedzę techniczną oraz praktyczną związana z elektryką, automatyką, sterownikami PLC, obrabiarkami CNC (wiedza z obszaru mechaniki będzie dodatkowym atutem)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Usuwanie awarii maszyn pod kątem automatyki i mechaniki
  • Przeglądy i remonty maszyn
  • Programowanie maszyn i systemów CNC & PLC
  • Zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń
  • Realizowanie napraw oraz reagowanie na awarie

Oferta dotyczy pracy stałej. Nr ref. AUT/037/IDŁ