Przejdź do treści

Praca: Technik Farmaceutyczny

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju należąca do międzynarodowego holdingu Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą ale nie byłoby to możliwe gdyby nie nasi pracownicy - najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

Technik Farmaceutyczny - Świebodzice
Zakres obowiązków:
  • wydawanie leków, doradzanie i udzielanie informacji pacjentom
  • prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
  • realizacja celów sprzedażowych apteki
  • monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym
  • przestrzeganie standardów firmy Dr. Max
Oczekujemy:
  • wykształcenia: Technik farmaceutyczny
  • umiejętności pracy w zespole
  • wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych
  • dużego zaangażowania w kontakty międzyludzkie
  • otwartości, profesjonalizmu
  • mile widziana znajomość programu KAMSOFT
Oferujemy:
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane systemem premiowym
  • możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, opiekę medyczną i kartę MULTISPORT PLUS
Niniejszym informujemy iż wysłanie cv jest tożsame z zapoznaniem się Pana/Pani z zasadami ochrony danych osobowych wg poniższego:

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dr. Max Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu (54-613) przy ul. Krzemienieckiej 60a.
2) osobą odpowiedzialną za ochronę danych w Dr. Max Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu jest Inspektor Ochrony danych adres mail: ochronadanych@drmax.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy działu HR administratora danych.
5) Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane za granicę.
6) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby rekrutacji później zostaną usunięte.
7) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania usunięcia ograniczenia przetwarzania prawo do przenoszenia danych prawo wniesienia sprzeciwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
8) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnegom rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
9) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność uczestniczenia w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.
10) Pana/Pani dane będą przetwarzane w formie profilowania. Konsekwencją takiego przetwarzania będzie zakwalifikowanie do udziału w kolejnych etapach rekrutacji.