Praca: Technik / Inżynier Serwisu (maszyny fleksodrukowe oraz cyfrowe)

Dla globalnego producenta maszyn poligraficznych,
poszukujemy osoby na stanowisko Technik/Inżynier Serwisu.

Technik / Inżynier Serwisu
(maszyny fleksodrukowe oraz cyfrowe)
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie instalacji i serwisu maszyn fleksodrukowych oraz maszyn cyfrowych na obszarze całej Polski, sporadyczne wyjazdy do innych krajów w obrębie Europy.
  • Przeprowadzanie diagnostyki urządzeń.
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej.
  • Wsparcie dla operatorów maszyn w zakresie prawidłowej konserwacji.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe. Mile widziane wykształcenie na kierunku związanym z elektryką, budową maszyn lub pokrewne.
  • Mile widziane doświadczenie w serwisie maszyn poligraficznych, znakowarek i pokrewnych.
  • Umiejętność analizy schematów elektrycznych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - warunek konieczny.
  • Gotowość do podróży służbowych od poniedziałku do piątku.
Oferta:
  • Praca w stabilnej, międzynarodowej firmie, będącej liderem na rynku.
  • Dostęp do nowoczesnych technologii.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe.
  • Wszelkie narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego.
  • Zagraniczne szkolenia wdrożeniowe oraz szkolenia cykliczne.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/technik-inzynier-serwisu-maszyny-fleksodrukowe-oraz-cyfrowe_2072061.html