Przejdź do treści

Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Strzelin
Numer: StPr/18/0382
OBOWIĄZKI:

Sporzadzaniemiesięcznego zestawienia kosztów spółki. Przygotowywanie oraz zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą. Bieżąca obsługa mailowa kontrahentów (zamówienia, dostawy). Koordynacja zaopatrzenia biura (materiały biurowe, środki czystości). Koordynowanie zamówień i dostaw oraz informowanie kontrahentów. Prowadzenie tabeli sprzedaży towarów. Pomoc w organizacji targów i wystaw polowych. Wymagania: znajmość języka angielskiego - średniozaawansowany. Staż EFS POWER dla osób do 30 r.ż. lub EFS RPOWD dla osób od 30 r.ż. Rezerwy Ministra dla osób od 45 r.ż.; długotrwale bezrobotnych lub regionów wysokiego bezrobocia

WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Strzelin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 017,4 PLN

KONTAKT:
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/technik-prac-biurowych_2084390.html
Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie