Praca na Dolnym Śląsku

Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Bystrzyca Kłodzka
Numer: StPr/19/2091
OBOWIĄZKI:
według programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera i podstawowych aplikacji biurowych


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Miejsce pracy:

Bystrzyca Kłodzka


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Samodzielny referent w Dziekanacie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę procesu dydaktycznego (toku studiów) w Dziekanacie Wydziału Inżynierii Środowiska. Zakres obowiązków:archiwizacja akt studenckich, protokołów zaliczeń i egzaminów,ewidencja w systemie...

Pracownik Administracyjny

Kluczowe zadania:Aktualizowanie i wprowadzanie danych do systemów,Przygotowywanie ofert, analiz oraz statystyk,Współpraca z innymi działami,Obsługa połączeń telefonicznychAdministrowanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,Prowadzenie...

Pracownik biurowy do obsługi Sekretariatu

Sporządzanie zamówień m.in. materiałów, sprzętu;Weryfikacja faktur;Kontrola i prowadzenie korespondencji wychodzącej i przychodzącej;Bieżąca obsługa biura;Ścisła współpraca z biurami w Katowicach i w Warszawie;Pozostałe czynności zlecane na...