Przejdź do treści

Praca: Technik Prototypowni

Tristone Flowtech Poland sp. z o.o.

Od 1998 roku producent węży gumowych na bazie polimeru używanych do systemów chłodzenia w samochodach osobowych, ciężarowych i innych urządzeniach przemysłowych. Wałbrzyska fabryka będąca obecnie częścią koncernu Tristone, produkująca przewody gumowe i plastikowe do przepływu cieczy w układach chłodzenia dla klientów takich jak:
Volvo, Ford, Nissan, Daimler, VW, Peugeot, Fiat i innych
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Technik Prototypowni
Główne zadania:

- rozwój nowych  narzędzi produkcyjnych  i wsparcie nowych produktów i prototypów ( proces wytłaczania, termoformowanie, montaż).

Wymagania:

- wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe techniczne
-  zdolności manualne,
 - umiejętność czytania rysunku technicznego,
- podstawowa znajomość metrologii,
 - obsługa pakietu MS Office.

Oferujemy:

-  zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie,
- pracę w miłym zespole,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- bogaty pakiet benefitów ( Luxmed, Karta Multisport, dofinansowanie posiłków).