Przejdź do treści

Praca: Technik Serwisu

Oferta nieaktualna

SPIE jest wiodącym europejskim niezależnym dostawcą kompleksowych usług w dziedzinie elektrotechniki, informatyki, mechaniki i technologii oraz usług zintegrowanego zarządzania budynkiem - od planowania budynku, poprzez eksploatację nieruchomości po doradztwo energetyczne.

Technik Serwisu

Miejsce pracy: Wrocław, Wałbrzych

Celem stanowiska jest utrzymanie nieruchomości w stanie pełnej sprawności technicznej, w tym m. in.:
  • utrzymanie w ruchu urządzeń i instalacji technicznych
  • usuwanie awarii i usterek
  • wykonywanie planowych inspekcji i przeglądów
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane specjalności: elektryczna, HVAC, wod-kan)
  • doświadczenie w obsłudze (przeglądy, konserwacje, naprawy, lub modernizacje) systemów budynkowych (głównie systemy elektryczne i elektroniczne, wentylacja, klimatyzacja, wod-kan)
  • uprawnienia SEP Gr 1 E do 1 kV (mile widziane Gr 2 E i Gr 3 E)
  • cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność realizacji zadań pod presją czasu
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy, awansu na stanowisko Lidera Obiektu
  • opiekę medyczną, pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • interesujący zakres zadań
  • przyjazne środowisko pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).