Przejdź do treści

Praca: Technik utrzymania ruchu (m/k)

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z oddziałem w Nowej Rudzie, prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Technik utrzymania ruchu (m/k)
Miejsce pracy: Nowa Ruda, Kłodzko, Głuszyca
Nr ref.: TECH/NR/0520
Obowiązki:
  • działania prewencyjne,
  • bieżące usuwanie awarii,
  • uruchomienie produkcji,
  • zamawianie, magazynowanie i przygotowanie części zamiennych na gotowość wymiany,
  • sprawdzanie i kalibracja przyrządów pomiarowych,
  • wsparcie w zakresie utrzymania obiektu.
Wymagania:
  • wykształcenie w obszarze: technik elektronik, automatyk, mechanik lub pokrewne,
  • mile widziane 2-letnie doświadczenie zawodowe,
  • podstawowa wiedza z zakresu mechaniki, elektrotechniki i elektroniki,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych/ elektronicznych oraz pneumatycznych i hydraulicznych,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • min. podstawowa znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia,
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji.