Przejdź do treści

Praca: Technik Utrzymania Ruchu

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem oferująca bogaty wachlarz usług, począwszy od pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, doradztwa biznesowego i szkoleń, aż po optymalizację procesów i kosztów zatrudnienia. Od 15 lat pomagamy znaleźć pracę u sprawdzonych pracodawców pod konkretne umiejętności i preferencje kandydatów. Nasi eksperci działają w ponad 20. prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju. Zaufało nam już ponad 200 tysięcy pracowników. Grupa Progres to możliwość rozwoju, budowania własnych ścieżek kariery i kształcenia kompetencji. Dołącz do nas i ciesz się z każdego dnia pracy!

Aktualnie dla naszego Klienta – międzynarodowego producenta baterii do aut elektrycznych prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Wrocław, Ziębice, Świdnica, Bielawa, Wałbrzych
Nr ref.: TUR/WRO/07/2018

Twoje zadania:

  • utrzymanie maszyn w ciągłej produkcji - zapewnienie ciągłości pracy produkcji;
  • planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • montaż i demontaż w urządzeniach technicznych zespołów składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych- działania konserwacyjne;
  • pomiary parametrów procesów technologicznych;
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji;
  • optymalizacja czasu trwania i sposobu wykonania prac remontowych i przeglądów okresowych;
  • obsługa narzędzi/maszyn konwencjonalnych (wiertarki, szlifierki, itp);
  • tworzenie instrukcji pracy/ procedur.

Jeśli posiadasz:

  • wykształcenie średnie techniczne (mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka lub pokrewne);
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym;
  • doświadczenie w obsłudze robotów przemysłowych byłaby dodatkowym atutem.

Zależy nam również na:

  • uprawnieniach elektroenergetycznych SEP E1;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie w pracy ze sterownikami marki OMRON/ MITSUBIS.

Zobacz, co otrzymujesz:

  • zatrudnienie u Klienta w Biskupicach Podgórnych
  • stabilne zatrudnienie UMOWA O PRACĘ BEZ OKRESU PRÓBNEGO- nie musisz się martwić co będzie jutro!
  • atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet dodatków- serio:)
  • bezpłatny dojazd do pracy- bo dbamy o Twój komfort;
    prywatna opieka medyczna- po co stać w meeega kolejkach?
  • posiłek za symboliczne 4 zł, a co najważniejsze smacznie jak w domu!
  • gruntowne szkolenia wdrażające do pracy- nie musisz się martwić wszystkiego Cię nauczymy;
  • jasna ścieżka kariery- dobrze wiesz kiedy i na jakich zasadach możesz awansować;
  • możliwość pracy w dynamicznej firmie, w międzynarodowym środowisku.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/technik-utrzymania-ruchu_2024173.html