Przejdź do treści

Praca: Technik utrzymania ruchu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Technik utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Legnica, Jawor, Strzegom
Nr ref.: TECH/LEG/1218
Obowiązki:
  • wykonywanie terminowych przeglądów maszyn,
  • nadzór nad pracownikami produkcji oraz poprawnością ich pracy, które mogą wpływać na pracę maszyn,
  • należyte prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • nadzór nad poprawną pracą maszyn oraz ich zabezpieczeniami bezpieczeństwa,
  • realizacja modyfikacji w wyposażeniu zakładu (instalacja nowych maszyn i urządzeń, demontaż starych maszyn),
  • zgłaszanie zapotrzebowania dotyczące remontów, modernizacji lub wymiany urządzeń,
  • prowadzenie dokumentacji: karty modyfikacji spawów oraz parametrów spawania, wypełnianie kart awarii oraz kart przeglądów.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe, średnie techniczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • zdolności manualne,
  • wiedza techniczna,
  • gotowość i chęć do ciągłego rozwoju - podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • komunikatywność.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie naszego klienta z branży automotive,
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz wiedzy z danego obszaru,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych pod okiem utalentowanych profesjonalistów,
  • szkolenia wdrożeniowe i szkoleniowe (profesjonalny onboarding w pierwszy dzień pracy),
  • możliwość współpracy z największymi koncernami samochodowymi na świecie,
  • codzienną współpracę z profesjonalistami w swojej dziedzinie, w zgranej i przyjaznej atmosferze.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.