Praca: Technik w dziale jakości - przygotowanie silnika do testów

Technik w dziale jakości - przygotowanie silnika do testów
Jawor

oferujemy

  • pracę w globalnej firmie z branży automotive
  • stabilne zatrudnienie
  • zatrudnienie bezpośrednio u klienta
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie wyznaczającej trendy w technologii

zadania

  • przygotowanie silnika do testów - instalacja silnika na wózku za pomocą suwnicy
  • montaż i demontaż części do silnika za pomocą kluczy elektrycznych/pneumatycznych
  • pomiar momentu dokręcenia za pomocą kluczy dynamometrycznych
  • wykonywanie pracy wg ustalonych standardów z dbałością o najwyższą jakość produktu
  • proponowanie i wdrażanie usprawnień
  • udział w procesie ciągłego doskonalenia

oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowe o profilu mechanik samochodowy
  • mile widziane doświadczenia na stanowisku montażu
  • uprawnień do obsługi suwnicy jako dodatkowego atutu
  • zdolności manualnych
  • odpowiedzialności
  • umiejętności pracy w grupie
  • gotowości do nauki i rozwoju
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47