Przejdź do treści

Praca: Technolog

HEWEA sp. z o.o. jest polską firmą z centralą w Bykowie k/Wrocławia. Od 30 lat działamy w branży samochodów użytkowych. Jako wyłączny importer sprowadzamy produkty renomowanych światowych producentów, dzięki czemu jesteśmy jednym z największych w Polsce dostawców ciężkich żurawi hydraulicznych, siłowników hydraulicznych i urządzeń hakowych, a także liderem sprzedaży elementów nadwozi.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej spółki aktualnie poszukujemy osób do Działu Technicznego na stanowisko:

Technolog
Miejsce pracy: Byków k/Wrocławia

Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • znajomość języka angielskiego;
  • sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę;
  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy;
  • prawo jazdy kat. B.
Obowiązki:
  • obsługa klienta;
  • kontakt z dostawcami;
  • koordynowanie procesów montażu urządzeń;
  • kontrola jakości wyrobu;
  • koordynowanie procesów obsługi serwisowej.
Oferujemy:
  • stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • odpowiedzialną i samodzielną pracę na w/w stanowisku;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).