Przejdź do treści

Praca: Technolog działu obróbki skrawaniem - CNC

Firma RENA Polska Sp. z o.o. - świadcząca kompleksowe usługi w zakresie mechanicznej obróbki tworzyw sztucznych i montażu urządzeń, specjalizująca się w produkcji elementów toczonych i frezowanych oraz zbiorników, a także montażu kompletnych zespołów i podzespołów z tworzyw sztucznych. Naszym Klientom oferujemy dodatkowo konstrukcję, zakupy oraz usługi logistyczne.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technolog działu obróbki skrawaniem - CNC
Miejsce pracy: Wykroty, Lubań, Zgorzelec, Bolesławiec
Zadania:
  • Wdrażanie nowych technologii na dziale obróbki skrawaniem.
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych, produkcyjnych i jakościowych.
  • Prowadzenie prób technologicznych przy nowych materiałach narzędziach itd. Przygotowywanie raportów.
  • Testowanie i wdrażanie nowych narzędzi na dziale obróbki skrawaniem.
  • Normowanie czasów produkcyjnych i szacowanie materiałów.
  • Analizy wydajnościowe i ilościowe gniazd produkcyjnych maszyn i urządzeń.
  • Wsparcie kierownika produkcji, kierowników projektów przy nowych i trudnych produktach.
  • Optymalizowanie ilościowe, czasowe produkcji wielkoseryjnych jak i jednostkowych.
  • Tworzenie dokumentacji systemowej z zakresu działu obróbki skrawaniem przy wsparciu działu AV.
  • Wsparcie działu jakości w kwestiach obróbki.
  • Uczestniczenie w trakcie ofertowania nowych maszyn i rozwiań dla działu obróbki skrawaniem.
  • Kontrolowani stanu narzędzi zużywalnych,współpraca z działem zakupów w kwestii rozwijania dostawców.
  • Wsparcie programistów przy optymalizacji istniejących programów.
  • Aktywne uczestnictwo przy rozwiązywaniu bieżących problemów technologicznych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, tytuł inżyniera.
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentów technicznych.
  • Umiejętność programowania maszyn sterowanych numerycznie.
  • Umiejętność obsługi maszyn sterowanych numerycznie
  • Umiejętność kojarzenia analizy przyczynowo -skutkowej.
  • Znajomość materiałów używanych w procesach produkcyjnych.
  • Znajomość narzędzi stosowanych w procesach wytwórczych.
  • Umiejętność obsługi komputera.
  • Znajomość programów komputerowych stosowanych w firmie.
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.
  • Zaangażowanie w pracę.
  • Przestrzeganie przepisów BHP oraz utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
  • Przestrzeganie przepisów porządkowych obowiązujących w zakładzie.
W zamian pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w międzynarodowym środowisku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (udział w szkolenia wewnętrznych i zewnętrznych) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Bogaty pakiet socjalny.
  • Pracę w przyjaznym zespole profesjonalistów, bez sztywnych korporacyjnych reguł.
  • Częściowy zwrot kosztów dojazdu.