Praca: Technolog - Konstruktor Mebli Skrzyniowych / Tapicerowanych

Ogłoszenie numer: 2024796, z dnia 17-07-2018

Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania i zatrudniania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – wiodącego producenta mebli wypoczynkowych i systemowych – osoby do pracy, na stanowisku:

Technolog - Konstruktor Mebli Skrzyniowych / Tapicerowanych

Miejsce pracy: / Oleśnica, Syców

Opis stanowiska

  • nadzór technologiczny i konstrukcyjny nad produkcją mebli oferty regularnej i kontraktowej,
  • ustalanie warunków technicznych mebli z Klientami,
  • tworzenie dokumentacji rysunkowej oraz norm materiałowych na meble,
  • tworzenie norm materiałowych w programach ERP (m.in. Sap Biznes One),
  • tworzenie instrukcji montażu mebli i instrukcji stanowiskowych,
  • przygotowanie kalkulacji produktów,
  • znajomość materiałów do produkcji mebli skrzyniowych oraz nietypowych,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

  • posiadasz wiedzę techniczną z zakresu budowy i procesu tworzenia mebli skrzyniowych lub
  • tapicerowanych,
  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne,
  • posiadasz umiejętności techniczne,
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B,
  • charakteryzuje Cię sumienność, dokładność, rzetelność, umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość j. angielskiego będzie Twoim dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • przyuczenie do zawodu,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia u stabilnego Pracodawcy,
  • realizację ambitnych zadań oraz możliwości rozwoju w motywującym środowisku pracy,
  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole, w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość rozwoju i korzystania z dedykowanych szkoleń,
  • udział w targach branżowych w kraju i zagranicą,
  • stabilną pracę na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/technolog-konstruktor-mebli-skrzyniowych-tapicerowanych_2024796.html