Przejdź do treści

Praca: Technolog mebli

Ogłoszenie numer: 2323901, z dnia 2019-03-21

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o.
jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta - wiodącego producenta w branży meblowej - osoby do pracy w okolicach Oleśnicy i Ostrzeszowa na stanowisku:

Technolog mebli

Miejsce pracy: dolnośląskie / Oleśnica

Opis stanowiska

  • optymalizacja procesu produkcji,
  • przygotowywanie nowych projektów konstrukcyjnych,
  • tworzenie dokumentacji w programach Autocad, Inventor,
  • przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji technicznej,
  • nadzór nad wykonywaniem prototypów mebli,
  • doradztwo techniczne na spotkaniach z Klientami,
  • nadzorowanie terminowości wykonywanych zleceń.

Wymagania

  • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie jako technolog drewna (meble tapicerowane lub meble skrzyniowe),
  • masz wyższe wykształcenie,
  • jesteś osobą komunikatywną i potrafisz samodzielnie podejmować ważne decyzje,
  • posiadasz umiejętności analityczne,
  • obsługujesz pakiet MS Office,
  • znasz j. angielski w stopniu dobrym,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • pracę w przyjaznej i niekorporacyjnej atmosferze,
  • atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,
  • szkolenia dostosowane do stanowiska.