Przejdź do treści

Praca: Technolog obróbki skrawaniem

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne, zatrudniające 390 pracowników, oferujące wyroby do instalacji grzewczych, sanitarnych i systemów zamocowań. Z roku na rok zdobywamy nowe rynki i rozwijajmy nasz park technologiczny i to właśnie związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnych i nastawionych na podnoszenie kwalifikacji pracowników. Jeżeli chcesz zdobyć nowe kwalifikacje i wykorzystać posiadane doświadczenie, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji:

Technolog obróbki skrawaniem
Miejsce pracy: Świebodzice
Zakres obowiązków:
  • projektowanie procesów technologicznych (toczenie, frezowanie) oraz pilotowanie ich realizacji na wydziale produkcyjnym
  • tworzenie i korekty programów oraz parametrów pracy maszyn CNC
  • dobór narzędzi, parametrów oraz efektywnego wykorzystania maszyn i materiałów
  • programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie (FANUC, HEIDENHAIN i innych)
  • doskonalenie procesów produkcji w celu zwiększenia efektywności oraz wydajności
  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją procesową (standardy, instrukcje stanowiskowe, procedury)
  • tworzenie raportów produkcyjnych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w zakresie programowania maszyn, tworzenia technologii i doboru narzędzi
  • doświadczenie z automatami tokarskimi, produkcją seryjną oraz mile widziane doświadczenia związanie z obrabiarkami transferowymi
  • praktyczna wiedza z zakresu procesów obróbki skrawaniem
  • zmysł techniczny, umiejętność analizowania problemów, kreatywność, chęć ciągłego doskonalenia
  • min. komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • umiejętność obsługi MS OFFICE, programowania CAD, CAM
  • czynne prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia
  • szkolenia i rozwój zawodowy
  • uczestnictwo w realizacji projektów związanych z rozwojem firmy
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne