Przejdź do treści

Praca: Technolog - programista CNC

Ogłoszenie numer: 2016133, z dnia 06-07-2018

Firma THT Sp. z o.o. będąca jednym z wiodących producentów systemów opakowań przemysłowych poszukuje pracownika na stanowisko Technolog-programista CNC.

Technolog - programista CNC

Miejsce pracy: / Świdnica

Opis stanowiska

  • programowanie ploterów tnąco-frezujących,
  • pisanie programów CNC oraz modyfikacja istniejących programów pod kątem zużycia narzędzi, jakości i wydajności,
  • modelowanie 3D,
  • rozwiązywanie problemów technologicznych w trkacie bieżącej produkcji,
  • nadzór nad wykonywanymi wyrobami.

Wymagania

  • wiedza techniczna z zakresu obróbki skrawaniem,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość właściwości obrabianych materiałów, narzędzi oraz parametrów obróbczych,
  • znajomość programów CAD/CAM,
  • umiejętność współpracy i rozwiązywania problemów,
  • inicjatywa w działaniu i orientacja na optymalizację procesów.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dużą samodzielność w działaniu.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/technolog-programista-cnc_2016133.html