Przejdź do treści

Praca: Technolog / R&D Manager

Thermaflex to międzynarodowa firma założona w 1975 roku w Holandii.

Gwarantuje inteligentne i trwałe rozwiązania dla dystrybucji ogrzewania, chłodnictwa oraz wody pitnej.

W Polsce firma obecna jest od 1992 roku, zapewniając rozwiązania na bazie poliolefin dla branży instalacyjnej. Znana jest dzisiaj  z wielu zrealizowanych projektów, blisko współpracując ze swoimi partnerami nad rozwojem innowacji, stawiając czoła aktualnym i przyszłym wyzwaniom.

Poszukujemy kandydatki(a) na stanowisko:

Technolog / R&D Manager
Miejsce pracy: Żarów
Opis stanowiska:
  • Opracowywanie i wprowadzanie nowych procesów, produktów i usług związanych z produkcją wyrobów gotowych
  • Zarządzanie projektami
  • Współpraca z instytutami badawczymi, urzędami i innymi organizacjami
  • Udział w certyfikacji produktów
  • Udział w konferencjach branżowych w kraju i zagranicą
  • Współpraca z innymi fabrykami w zakresie opracowywania nowych receptur i technologii wytwarzania
  • Aktywny udział w przygotowywaniu i wdrażaniu wniosków unijnych.
  • Nadzór nad testami produkcyjnymi, opracowywanie dokumentacji, współpraca z zespołami testowymi
  • Pełnienie funkcji doradczej w zakresie jakości produkcji w tym prowadzenie szkoleń.
  • Monitorowanie parametrów jakościowych produktów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe chemiczne (chemia organiczna)
  • Znajomość tematyki związanej z polimerami syntetycznymi
  • Znajomość języka angielskiego
  • Chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • Zaangażowanie i silna motywacja do pracy
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego w kraju i zagranicą
  • Pakiet socjalny
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz przyjaznej atmosferze
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."