Przejdź do treści

Praca: Tester Oprogramowania

Ogłoszenie numer: 2122852, z dnia 05-10-2018

AUCOTEC Polska sp. z o.o. jest polskim oddziałem niemieckiej firmy AUCOTEC AG, która zajmuje się tworzeniem oprogramowania typu CAE dla całego cyklu życia maszyn, urządzeń i systemów mobilnych.

Za pomocą rozwiązań firmy AUCOTEC można wykonać schematy elektryczne, zaplanować sterownie i dyspozytornie dużych przemysłowych instalacji, jak również przeprowadzić design okablowania samochodów.

www.aucotec.com

Tester Oprogramowania

Miejsce pracy: / Jelenia Góra

Opis stanowiska

  • Przeprowadzanie testów produktów AUCOTEC
  • Aktywna praca nad rozwojem procesu zarządzania jakością
  • Badanie funkcjonalności z punktu widzenia użyteczności oraz opracowywanie usprawnień
  • Ścisła współpraca z naszymi programistami
  • Zarządzanie błędami w systemie ALM

Wymagania

  • Zorientowany na cel, uporządkowany i wnikliwy sposób pracy
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Otwartość na współpracę, wymianę doświadczeń i informacji w obrębie zespołu
  • Gotowość na zgłębianie nowych obszarów wiedzy
  • Zainteresowanie produktami IT oraz software
  • Solidność i skrupulatność oraz samodzielność i determinacja w realizacji wytyczonych celów

Mile widziane:

  • Wykształcenie elektrotechniczne, IT lub pokrewne

  • Umiejętności w zakresie

    • instalacji i obsługi aktualnych systemów operacyjnych Microsoft

    • testowania oprogramowania i zarządzania jakością

    • tworzenia scenariuszy testowych

    • obsługi oprogramowania Microsoft Test Manager

  • Znajomość Microsoft Team Foundation Server oraz Microsoft Visio

  • Znajomość rozwiązań CAD/CAE oraz projektowania elektrotechnicznego

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Stabilne miejsce pracy w dobrze prosperującej branży
  • Osobistą oraz fachową swobodę w działaniu
  • Możliwość przejęcia odpowiedzialności
  • Atrakcyjne możliwości dokształcania
  • Miłą atmosferę w dynamicznym zespole
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/tester-oprogramowania_2122852.html