Przejdź do treści

Praca: Tester

Citycom – zajmujemy się outsourcingiem IT. Działamy w różnych obszarach rynku od produkcji po bankowość, działamy wszędzie tam gdzie powstaje potrzeba zatrudnienia specjalistów.

Aktualnie do zespołu dla naszego Klienta, poszukujemy:

Tester
Miejsce pracy: Wrocław
Nr referencyjny: Tester/Wrocław
Zadania:
  • Tworzenie przypadków testowych,
  • Przygotowywanie środowiska testowego,
  • Analiza i badanie zgodności oraz spójności wymagań,
  • Współpraca z innymi członkami zespołu i działami.
Oczekiwania:
  • Wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego,
  • Doświadczenie min. 1 rocznego zawodowego w testowaniu aplikacji biznesowych, testy manualne i automatyczne,
  • Komunikatywności, dyspozycyjności, samodzielności, odpowiedzialności i umiejętności pracy w zespole,
  • Znajomość SQL,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem / mile widziane:
  • certyfikat ISTQB
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznej firmie,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Udział w ciekawych projektach,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego.
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Citycom, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.  Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”".