Przejdź do treści

Praca: Tokarz

Oferta nieaktualna

Firma RENA Polska Sp. z o.o. - świadcząca kompleksowe usługi w zakresie mechanicznej obróbki tworzyw sztucznych i montażu urządzeń, specjalizująca się w produkcji elementów toczonych i frezowanych oraz zbiorników, a także montażu kompletnych zespołów i podzespołów z tworzyw sztucznych. Naszym Klientom oferujemy dodatkowo konstrukcję, zakupy oraz usługi logistyczne.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Tokarz
Miejsce pracy: Wykroty, Lubań, Zgorzelec, Bolesławiec

Oczekiwane kwalifikacje:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w grupie, elastyczność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane:

  • Wykształcenie mechaniczne
  • Znajomość obsługi komputera
  • Znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • Toczenie elementów z tworzywa sztucznego
  • Przygotowywanie i wykonanie niezbędnych przyrządów do toczenia
  • Przygotowanie i ustawienie maszyny i narzędzi do produkcji
  • Wykonywanie pracy z zachowaniem norm jakościowych i wydajnościowych
  • Wykonywanie procesu samokontroli
  • Wypełnianie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą
  • Przestrzeganie przepisów BHP oraz utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz dziale montażu
  • Przedstawianie i wdrażanie pomysłów usprawniających produkcję