Przejdź do treści

Praca: Trener

Trener (własna działalność gospodarcza)

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milinów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • tworzenie programów rozwojowych
  • prowadzenie szkoleń/warsztatów menedżerskich dla różnych szczebli menedżerów Orange Polska
  • badanie potrzeb rozwojowych
  • przygotowywanie programów szkoleniowych i pisanie artykułów
  • aktywne doradztwo i dzielnie się wiedzą
  • coaching menedżerski
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • posiadasz doświadczenie doradczo – szkoleniowe (przynajmniej kilkuletnie)
  • czujesz się świetnie w digitalnych formach przekazywania wiedzy (np. webinarach)
  • posiadasz doświadczenie menedżerskie
  • znasz od praktycznej strony metody coachingu i posiadasz formalny certyfikat poświadczający kompetencje
  • biegle komunikujesz się w języku angielskim
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Przestrzeń do inicjatywy
  • Realne wyzwania na co dzień
  • Widoczne efekty
  • Zawsze na czasie
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/trener_2038655.html