Przejdź do treści

Praca: Ustawiacz Maszyn – możliwość przyuczenia

Ogłoszenie numer: 2176251, z dnia 2018-11-27

Frohe Sp. z o.o.

Frohe Sp. z o.o.

Szwedzka firma z branży tworzyw sztucznych z oddziałem w Nowej Wsi Wrocławskiej w związku z rozwojem produktów dla klientów Automotive, AGD, branży medycznej i spożywczej poszukuje Ustawiaczy Wtryskarek z możliwością przyuczenia na stanowisku.

Ustawiacz Maszyn – możliwość przyuczenia

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław (okolice), Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Opis stanowiska

  • zmiana form wtryskowych
  • przygotowanie procesu wtrysku do produkcji
  • korekty parametrów maszyn wtryskowych
  • postępowanie wg przyjętych standardów
  • czynny udział we wdrażaniu nowych projektów (możliwość wyjazdu na szkolenie do centrali w Szwecji)
  • podnoszenie umiejętności ustawiania procesu wtrysku na tworzywach technicznych
  • samodzielność w wykonywaniu zadań

Wymagania

  • znajomość funkcjonowania wtryskarek i umiejętność ich przezbrajania
  • doświadczenie w ustawianiu procesu wtrysku
  • posiadanie uprawnień na suwnice (możliwość zorganizowania kursu przez pracodawcę)
  • samodzielność i zaangażowania
  • znajomość maszyn Demag i Battenfeld (mile widziane)
  • podnoszenie umiejętności ustawiania procesu wtrysku tworzyw technicznych

Oferujemy

  • naukę programowania robotów
  • pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • umowę o pracę

Dodatkowe benefity:

  • dofinansowanie do wypoczynku “Wczasy pod gruszą”
  • bony na święta z ZFŚS
  • dojazd do/z pracy z Wrocławia i Smolca
  • ubezpieczenie na życie
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • premie indywidualne i zakładowe