Praca: Ustawiacz maszyn produkcyjnych - nie wymagamy doświadczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta, amerykańskiego producenta i dostawcy wysokiej jakości narzędzi oraz systemów mocujących, poszukujemy Kandydatów do pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym na stanowisku:
Ustawiacz maszyn produkcyjnych - nie wymagamy doświadczenia
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: UMP/WRO/122017

OBOWIĄZKI

  • kompleksowa obsługa maszyn w celu ilościowego i jakościowego wykonania planów produkcyjnych
  • przestawianie maszyn zgodnie z metodologią SMED
  • wykonywanie zadań w obszarze prewencyjnego utrzymania maszyn
  • kontrola jakościowa wytworzonych produktów

OCZEKIWANIA

  • zdolności techniczne oraz manualne
  • odpowiedzialność i dokładność
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • początkowe wynagrodzenie w wysokości 2704 zł brutto/m-c
  • po okresie próbnym włączenie do atrakcyjnego systemu premiowego
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • pracę w trybie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • możliwość rozwoju zawodowego i system wewnętrznych awansów stanowiskowych

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, to wyślij już dziś swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 71 341 04 14.

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/ustawiacz-maszyn-produkcyjnych-nie-wymagamy-doswiadczenia_1885717.html