Przejdź do treści

Praca: Ustawiacz maszyn sterowanych numerycznie

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne, zatrudniające 370 pracowników, oferujące wyroby do instalacji grzewczych, sanitarnych i systemów zamocowań. Z roku na rok zdobywamy nowe rynki i rozwijajmy nasz park technologiczny i to właśnie związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnych i nastawionych na podnoszenie kwalifikacji pracowników. Jeżeli chcesz zdobyć nowe kwalifikacje i wykorzystać posiadane doświadczenie, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji:

Ustawiacz maszyn sterowanych numerycznie
Miejsce pracy: Świebodzice

Obowiązki:

  • Monitorowanie funkcjonowania poszczególnych maszyn i utrzymuje w należytym stanie technicznym
  • Przeprowadzanie okresowych badań technicznych oraz wykonywanie doraźnych prac serwisowych
  • Regulowanie oraz programowanie urządzań służących do obróbki skrawaniem
  • Dobieranie narzędzi skrawających i oprzyrządowania obrabiarek
  • Opracowywanie programów obróbki na podstawie procesu technologicznego
  • Mocowanie narządzi i oprzyrządowania
  • Wprowadzanie danych narzędzi i parametrów skrawania
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe z zakresu mechaniki lub obróbki skrawaniem
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego w obsłudze maszyn sterowanych numerycznie (tokarki, frezarki)
  • umiejętność pracy w zespole
  • otwartość na nowości, innowacyjność, kreatywność
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenia i rozwój zawodowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • przyjazne środowisko pracy i owocowe wtorki
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i świadczenia z ZFŚS