Przejdź do treści

Praca: Ustawiacz Maszyn - Wtryskarki

Ogłoszenie numer: 2266893, z dnia 2019-02-18

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne, zatrudniające 350 pracowników, oferujące wyroby do instalacji grzewczych, sanitarnych i systemów zamocowań.

Z roku na rok zdobywamy nowe rynki i rozwijajmy nasz park technologiczny i to właśnie związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnych i nastawionych na podnoszenie kwalifikacji pracowników.

Jeżeli chcesz zdobyć nowe kwalifikacje i wykorzystać posiadane doświadczenie, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji:

Ustawiacz Maszyn - Wtryskarki

Miejsce pracy: dolnośląskie / Świebodzice

Opis stanowiska

  • ustawienie i kontrolowanie parametrów wtrysku
  • monitorowanie parametrów produkcji i rozwiązywanie problemów związanych z procesem wtrysku
  • udział w procesie wdrażania nowych projektów
  • przezbrajanie maszyn zgodnie z planem produkcyjnym
  • nadzór nad dokumentacją techniczną
  • kontrola jakościowa produkowanych części

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe
  • doświadczenie w obsłudze wtryskarek oraz ustawianiu procesu wtrysku
  • min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • zdolność szybkiego uczenia się i zapamiętywania
  • dokładność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę
  • bezpieczną pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • dostęp no nowych rozwiązań technologicznych- nowa hala produkcyjna i nowoczesny park maszynowy
  • rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie nowych uprawnień