Przejdź do treści

Praca: Ustawiacz Narzędzi

Oferta nieaktualna

Charlie works to marka wywodząca się z holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy w Holandii. Naszym celem jest ułatwienie pozyskiwania wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników. W zakresie pracy stałej proponujemy doradztwo personalne dla klientów poszukujących wykwalifikowanego personelu oraz doradztwo zawodowe dla ludzi poszukujących pracy. Aby to osiągnąć, stosujemy różne metody i koncepcje, dzięki którym zawsze możemy zaoferować indywidualne rozwiązania. Naszym celem jest stanie się najlepszym partnerem w zakresie zatrudnienia w Europie i zdecydowanie zmierzamy w dobrym kierunku.

Dla naszego klienta z branży metalowej, specjalizującej się w produkcji szerokiej gamy elementów z blach, taśm w zakresie wytłaczania, wykrawania oraz gięcia na prasach. poszukujemy pracownika na stanowisko:

Ustawiacz Narzędzi
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
Zakres obowiązków:
  • przezbrajanie maszyn i urządzeń
  • montowanie przyrządów (narzędzi tłocznych) na prasach
  • diagnozowanie i usuwanie usterek w czasie procesu produkcyjnego
  • nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego na obsługiwanej maszynie

Nie musisz być idealny !

Jeżeli cenisz sobie pracę w zespole i spełniasz poniższe kryteria
– masz szansę na zdobycie tej pracy :)

  • znajomość obsługi pras i procesów tłoczenia metali na zimno
  • doświadczenie w zakładzie produkcyjnym, mile widziane doś0wiadczenie pracy w tłoczni
  • wykształcenie techniczne
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • znajomość rysunku technicznego
Obowiązek informacyjny:
W oparciu o art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) informujemy, iż:

Administratorem danych jest Charlie works Sp. z o.o. z siedzibą w Kluczborku przy ul. Podwale 8/1 (kod pocztowy 46-200). Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres rodo@charlieworks.pl, oraz pisemnie na adres siedziby administratora.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane:
a) w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, związanych z procesem zatrudnienia, w tym przede wszystkim Kodeksu pracy - podstawą prawną przetwarzania jest obowiązek prawny ciążący na Administratorze (art. 6 ust. 1 lit c RODO)
b) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji w zakresie danych niewymaganych przepisami prawa - podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit a RODO)
c) dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w tym celu – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit a RODO)
d)w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora – podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit f RODO).
e) dla celów zawarcia i realizacji umowy – podstawą przetwarzania jest umowa (art. 6 ust. 1 lit b RODO)

Pani / Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tylko w przypadku konieczności realizacji procesu zatrudnienia.

Dane będą przetwarzane do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych lub po upłynięciu okresu 1 roku, liczonym po następującym roku kalendarzowym. Okres przechowywania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora. W przypadku niespełnienia oczekiwań dokumenty aplikacyjne kandydata będą niezwłocznie niszczone.

Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania lub prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez podany kontakt do Administratora (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem).

Dane osobowe nie będą profilowane oraz nie będą przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych.

Prosimy o dodanie klauzuli:
Klauzula nr 1 – obecny proces rekrutacyjny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Charlie works Sp. z o.o. z siedzibą w Kluczborku przy ul. Podwale 8/1 (kod pocztowy 46-200),
Klauzula nr 2 – przyszłe procesy rekrutacyjne
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Charlie works Sp. z o.o. z siedzibą w Kluczborku przy ul. Podwale 8/1 (kod pocztowy 46-200),