Przejdź do treści

Praca: Ustawiacz / Operator maszyn i urządzeń

HÄRTER specjalizuje się w produkcji detali wytłaczanych/wykrawanych oraz podzespołów montażowych znajdujących zastosowanie zarówno w przemyśle motoryzacyjnym, elektronicznym jak i medycznym.

W naszych zakładach w Niemczech, Chinach, Polsce oraz USA zatrudniamy ok. 1500 pracowników.

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/ustawiacz-operator-maszyn-i-urzadzen_1980777.html
Ustawiacz / Operator maszyn i urządzeń
Miejsce pracy: Legnica
Dział Tłoczni (prasy)

Twoje Zadania:

  • Obsługa i nadzór maszyn podczas produkcji seryjnej
  • Uruchamianie i nadzór nad biegiem maszyn
  • Wymiana przygotowanych narzędzi / przezbrajanie prasy
  • Przygotowywanie danych produkcyjnych oraz jakościowych
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek w czasie produkcji

Twój Profil:

  • Wykształcenie techniczne lub mechaniczne
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i wykonywania
  • pomiarów
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Rzetelność, sumienność, dokładność i dyspozycyjność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w tłoczeniu w automacie

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne warunki wynagradzania (stawka do negocjacji)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Karty MultiSport
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

Jesteś zainteresowany nowymi wyzwaniami?

Poprzez Twoje innowacje i pomysły chcielibyśmy dalej rozwijać nasze międzynarodowe przedsiębiorstwo. Cieszymy się, że chcesz do nas dołączyć.