Przejdź do treści

Praca: Ustawiacz / Operator Maszyn

Meinert Sp z o.o., spółka córka firmy ARCUS Commponents GmbH produkuje wysokiej jakości lampki sygnalizacyjne oraz  zespolone wiązki kablowe. Naszymi klientami są znani producenci urządzeń gospodarstwa domowego oraz dostawcy urządzeń elektrycznych.

Dla wzmocnienia naszego zespołu w siedzibie firmy w Jeleniej Górze poszukujemy osoby na stanowisko:

Ustawiacz / Operator Maszyn
Miejsce pracy: Jelenia Góra
Zakres obowiązków:
  • Samodzielne przezbrajanie i ustawianie maszyn,
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi,
  • Znajomość procesów produkcyjnych,
  • Kontrola jakości produkcji.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie kierunkowe (mechanika/automatyka),
  • Doświadczenie w pracy z maszynami i urządzeniami produkcyjnymi,
  • Cechy osobowe: umiejętność logicznego myślenia, samodzielność,
  • Dyspozycyjność (praca na dwie zmiany).
Oferujemy:
  • Długoterminową współpracę w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Przyjazne otoczenie i pozytywną atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/ustawiacz-operator-maszyn_2002695.html