Przejdź do treści

Praca: Wychowawca

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Wychowawca
Miejsce pracy: Oborniki Śląskie
Numer: StPr/19/4787
OBOWIĄZKI:
organizowanie pracy z grupą oraz indywidualnej pracy z dzieckiem, kierowanie procesem wychowawczym dziecka, opracowywanie planu pomocy dziecku i realizowanie zadań wynikających z tego planu, współpraca z zespołem wychowawczym placówki oraz instytucjami i organizacjami działającymi na rzecz dziecka i jego rodziny, udział w pracach zespołu do spraw okresowej oceny sytuacji dziecka, prowadzenie odpowiedniej dokumentacji, praca na umowę na czas nieokreslony poprzedzoną 3 miesięcznym okresem próbnym, dyspozyzcyjność od 8:00 do 20:00 i od 20:00 do 8:00, praca 40h tygodniowo: 12/12, oferta dostepna w sali C
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Wychowawca w placówkach oświatowych, wsparcia dziennego, wychowawczych i opiekuńczych oraz instytucjach pieczy zastępczej
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą albo na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie, umiejętność pracy z grupą i indywidualnie, organizowania czasu wolnego, wyjść, wycieczek, warsztatów, zdarzeń, atrakcji feryjnych i wakacyjnych, mile widziana socjoterapia, terapia pedagogiczna, arteterapia, empatia, tolerancja, cierpliwość, czujność, wytrwałość i konsekwencja, opiekuńczość, staż pracy bez znaczenia

Miejsce pracy:

Oborniki Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu