Praca: Zastępca Dowódcy Zakładowego Pogotowia Przeciwpożarowego

Oferta nieaktualna

Spółka Impel Facility Services, wchodząca w skład ogólnopolskiej Grupy Impel – lidera rynku usług outsourcingowych – oraz specjalizująca się m.in. w usługach związanych z bezpieczeństwem,

aktualnie poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Zastępca Dowódcy Zakładowego Pogotowia Przeciwpożarowego
Miejsce pracy: Kamienna Góra, Legnica, Wałbrzych
Zadania:
  • Zastępstwo Dowódcy Jednostki
  • Wykonywanie prewencji przeciwpożarowej
  • Udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych
  • Kontrolowanie urządzeń gaśniczych
  • Zabezpieczanie prac pożarowo-niebezpiecznych
Oczekiwania:
  • Technik Pożarnictwa
  • Kurs ratownictwa chemicznego
  • Kurs ratownictwa przedmedycznego
  • Uprawnienia do wykonywania konserwacji podręcznego sprzętu gaśniczego,
  • Uprawnienia do przeprowadzania badań i pomiarów sieci hydrantowej
  • Prawo jazdy
Oferujemy:
  • Pełny etat lub część etatu
  • Współpracę w ramach umowy o pracę lub umowy zlecenia
  • Pracę w ogólnopolskiej firmie, specjalizującej się od lat w usługach bezpieczeństwa
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i programu Multisport