Praca na Dolnym Śląsku

Praca dla narciarza z Duszników-Zdroju

praca dla narciarza

Wiele osób, które od dziecka mieszkają w Dusznikach-Zdroju potrafią doskonale jeździć na nartach lub na snowboardzie. To umiejętność, która zdecydowanie przydaje się, jeśli szukamy pracy sezonowej w tych częściach Polski. W sezonie zimowym bowiem bardzo wiele osób przyjeżdża do znajdującego się nieopodal Zieleńca, aby móc wykorzystać szansę na zimowe szaleństwo. Jak mogą znaleźć pracę narciarze z Duszników-Zdroju?

Najłatwiej jest oczywiście poszukać zajęcia w licznie otwierających się szkółkach narciarskich. Zwykle na początku sezonu chętnie przyjmowani są instruktorzy. Szkółka zapewnia stały dostęp kursantów, którzy są chętni pobierać lekcje jazdy na desce lub na nartach. Trzeba jednak pamiętać o tym, że zwykle pobiera prowizję od tego typu usług. Jeśli zatem jesteśmy w stanie sami pozyskać klientów, być może dobrze spróbować działalności na własną rękę. Chętnych możemy poszukiwać za pośrednictwem internetu, zanim jeszcze zacznie się sezon.

Jeśli jednak od dawna pracujemy w ten sposób w Dusznikach-Zdroju, możemy być już zmęczeni lub znudzeni spędzaniem czasu na tym samym stoku. W takiej sytuacji dobrym wyjściem może być poszukanie pracy w jednej z firm organizujących wyjazdy w Alpy. Firmy takie stale poszukują pracowników na sezon, a szczególnie dobrych instruktorów, którzy są chętni na wyjazdy za granicę. Taka praca daje szansę nie tylko poznania wielu ciekawych osób, ale również wyszalenia się na stoku po godzinach pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *