Praca na Dolnym Śląsku

Czego zazdroszczą freelancerom etatowcy ze Świdnicy?

czego zazdroszczą freelancerom etatowcy

Praca freelancerów staje się często obiektem zazdrości dla osób, które na stałe zajmują stanowiska etatowe. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że wielu freelancerów mówi o tym, że jest bardzo zadowolona ze swojej pracy oraz ma dużo energii do jej wykonywania, natomiast osoby na etatach często narzekają na zarobki, szefa czy atmosferę w biurze. Czego najbardziej zazdroszczą etatowcy freelancerom, których miejscem pracy jest Świdnica.

Praca jako freelancer ze Świdnicy wiąże się z wieloma pozytywnymi aspektami. Pierwszym z nich jest dowolność miejsca pracy. Mogą oni wykonywać ją z domu, ale również z ulubionej kawiarni, w podróży lub też z parku. Do pozazdroszczenia jest również to, że mogą dowolnie wybierać godziny, w których chcą wykonywać swoje obowiązki. Praca freelancera pozwala nawet zrobić sobie weekend w ciągu tygodnia. Taka duża dowolność idzie w parze z większą efektywnością oraz wydajnością, gdyż obowiązki można wykonywać w godzinach, kiedy czujemy się najbardziej zmotywowani do pracy.

Osoby pracujące jako freelancerzy mają także możliwość wybierania jakie zlecenia chcą przyjmować, a jakie nie. Dzięki temu nie muszą zmagać się z problematycznymi klientami oraz mogą pozwolić sobie na podejmowanie takich projektów, które pozwalają im na rozwój zawodowy oraz osobisty. W porównaniu z nimi, osoby pracujące na etacie muszą stosować się do poleceń szefa oraz mają znacznie mniejszy zakres decyzyjności.

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *