Praca na Dolnym Śląsku

Jakich postanowień noworocznych w Złotoryi lepiej nie podejmować?

jakich postanowień noworocznych lepiej nie podejmować

Postanowienia noworoczne to świetne narzędzie, pozwalające zmotywować niejedną osobę do rozwoju osobistego oraz zawodowego. Jednak żeby spełniły swoje zadanie, postanowienia powinny być dobrze przemyślane oraz wystarczająco klarownie napisane, tak aby doskonale zdawać sobie sprawę, do czego tak naprawdę dążymy. Są jednak takie postanowienia w Złotoryi, których lepiej w ogóle sobie nie stawiać, gdyż dzięki nim nasza praca nie ma zupełnie możliwości się zmienić. Jakich postanowień nie powinniśmy podejmować?

Po pierwsze nie powinniśmy podejmować postanowień, które zupełnie nie pasują do naszej wizji życia. Dotyczy to zarówno pracy w Złotoryi, jak i naszego życia prywatnego. Jeśli wymyślamy sobie cele, tylko dlatego, że inni tak robią, wzorujemy się na koleżance lub też pobieramy nasze pomysły na zmianę wyłącznie z internetu, na pewno nie okażą się one zbyt przydatne w naszym przypadku. Po pierwsze, bardzo trudno będzie nam w nich wytrwać, a po drugie, nawet jeśli nam się to uda, nie przybliży nas to do realizacji naszych indywidualnych planów i marzeń.

Postanowienia, z których lepiej zrezygnować to również postanowienia niewykonalne. Wiele osób stawia sobie poprzeczkę bardzo wysoko, a czasem zbyt wysoko. Może być to na przykład, postanowienie osiągnięcia bardzo wysokich zarobków, które są nierealne w mieście Złotoryja. Nie tylko nie uda nam się ich osiągnąć, ale zniechęci to nas do stawiania sobie kolejnych wyzwań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *