Przejdź do treści

Praca: Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze
Pokojowa
Miejsce pracy: Kowary
Numer: StPr/24/0260
OBOWIĄZKI:
utrzymywanie należytego porządku i czystości powierzonego odcinkanależyte sprzątanie pokoi mieszkańców, sanitariatów, korytarzy, klatek schodowych i stołówki pracowniczej, generalne sprzątanie pomieszczeń wskazanych przez przełożonych, codzienna dezynfekcja pomieszczeń sanitarnychpomoc w pielęgnacji, karmieniu i zaspokajaniu potrzeb fizjologicznych niesprawnych mieszkańców.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kowary

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Pokojowa

utrzymanie porządku w pokojach hotelowych Wymagania inne:

Pokojowa

Sprzątanie i przygotowywanie pokoi. Wymagania inne:

Pokojowa

utrzymanie w nienagannym stanie czystości i kondycji domków, sprzatanie zgodnie z wymogami i standardem gospodarczym. Inne prace zlecone Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: