Przejdź do treści

Wykorzystaj specjalną strefę ekonomiczną w Bystrzycy Kłodzkiej!

  • przez
wykorzystaj specjalną strefę ekonomiczną

Specjalne strefy ekonomiczne to wydzielone tereny w różnych częściach Polski, które dają przedsiębiorcom liczne przywileje zachęcające do inwestowania właśnie w tych okolicach. Strefa taka znajduje się również w Bystrzycy Kłodzkiej. Co powoduje, że przestrzenie te są tak atrakcyjne dla inwestujących?

Przedsiębiorcy, którzy decydują się inwestować na terenie specjalnej strefy ekonomicznej w Bystrzycy Kłodzkiej, mogą przede wszystkim liczyć na specjalne ulgi podatkowe. Mogą być nawet całkowicie zwolnieni z konieczności płacenia podatku dochodowego. To jednak niejedyny plus. Kolejnym są liczne dofinansowania, o które mogą ubiegać się inwestorzy na etapie otwierania działalności, ale również w późniejszym okresie. Przykładowo mogą być to dofinansowania zakupu ziemi, środków trwałych, czy też środków niematerialnych, takich ja patenty, licencje itp.

Kolejną rzeczą, którą zyskują przedsiębiorcy, wybierając strefę ekonomiczną w Bystrzycy Kłodzkiej jako przestrzeń do prowadzenia działalności, jest możliwość uczestniczenia w różnorodnych spotkaniach networkingowych oraz korzystania z sal konferencyjnych w biurowcu. Przedsiębiorstwa w strefie mają również znacznie ułatwione możliwości reklamowania się oraz dostęp do wsparcia w poszukiwaniach odpowiednich pracowników. Strefa wspiera również możliwość nawiązywania nowych relacji z potencjalnymi partnerami biznesowymi, organizując coroczne eventy dla przedsiębiorców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.